Disainiajakiri
Disainiajakiri
Ehted

odyssey

Ehted Monomeeri poolt loodud odüsseia põhiidee hõlmab mahukate geomeetriliste kujundite katmist mustrilise nahaga. Sellest saab selguse ja moonutuste, läbipaistvuse ja varjamise koosmõju. Kõiki geomeetrilisi kujundeid ja mustreid saab soovi korral kombineerida, mitmekesistada ja täiendada täiendustega. See põnev ja lihtne idee võimaldab luua peaaegu ammendamatu disainilahenduste valiku, mis sobib ideaalselt kiire prototüübi (3D-printimine) pakutavate võimalustega, kuna igal kliendil on võimalik toota täiesti individuaalset ja ainulaadset eset (külastus: www.monomer). eu-pood).

Projekti nimi : odyssey, Disainerite nimi : monomer, Kliendi nimi : monomer.

odyssey Ehted

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.