Disainiajakiri
Disainiajakiri
Viin

Kasatka

Viin "KASATKA" töötati välja premium viina kujul. Kujundus on minimalistlik, seda nii pudeli vormis kui ka värvides. Lihtne silindriline pudel ja piiratud värvivalik (valge, halli varjund, must) rõhutavad toote kristalset puhtust ning minimalistliku graafilise lähenemisviisi elegantsi ja stiili.

Projekti nimi : Kasatka, Disainerite nimi : Anastasia Smyslova, Kliendi nimi : Anastasia Smyslova.

Kasatka Viin

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.