Disainiajakiri
Disainiajakiri
Transpordipakend

The Cube

Transpordipakend Meie signatuurtoode Cube on avatud arhitektuuri kastmissüsteem, mis on pakendatud häiriv tehnoloogia pakenditööstuses; See on ainus turulahendus, mis on mõeldud toodete laadimisest tootjate tootmisliinide lõppu tarneveoautodele ja otse jaemüüjate müügilaudadele või ka paljude erinevate tööstusharude turustajatele, vähendades pakendite ületamist ja kõrvaldades kulude taset . See oli esimene pakendi kujundus, mis vastas Walmarti keskkonna- ja ISTA testimisdirektiividele.

Projekti nimi : The Cube, Disainerite nimi : Luis Felipe Rego, Kliendi nimi : Smart Packaging Systems.

The Cube Transpordipakend

See hea disain on pakendikujunduskonkursi disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi pakendikujunduse teoseid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.