Disainiajakiri
Disainiajakiri
Disainistuudio Koos Galeriiga

PARADOX HOUSE

Disainistuudio Koos Galeriiga Jagatud laohoonest saanud šikk multimeediumdisainistuudio Paradox House leiab täiusliku tasakaalu funktsionaalsuse ja stiili vahel, kajastades samas omaniku ainulaadset maitset ja eluviisi. Sellega loodi silmatorkav puhaste nurgeliste joontega multimeediumistuudiostuudio, mis tutvustab mezzanine'il silmapaistvat kollase tooniga klaasist kasti. Geomeetrilised kujundid ja jooned on kaasaegsed ja aukartust äratavad, kuid maitsekalt tehtud, et tagada ainulaadne tööruum.

Projekti nimi : PARADOX HOUSE, Disainerite nimi : Catherine Cheung, Kliendi nimi : .

PARADOX HOUSE Disainistuudio Koos Galeriiga

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.