Disainiajakiri
Disainiajakiri
Õppekeskus

STARLIT

Õppekeskus Starliti õppekeskus on mõeldud 2–6-aastastele lastele etenduskoolituse läbiviimiseks lõõgastavas õpikeskkonnas. Hongkongi lapsed õpivad suure surve all. Vormi ja ruumi võimendamiseks läbi paigutuse ja erinevatele programmidele sobivaks rakendamiseks rakendame Vana-Rooma linnaplaneeringut. Ringikujulised elemendid on tavalised piki kiirgavaid käsivarsi telje paigutuses, et klassiruum ja ateljeed aheldada kahe erineva tiibu vahel. Selle õppekeskuse eesmärk on luua ülima avarusega veetlev õhkkond.

Projekti nimi : STARLIT, Disainerite nimi : Catherine Cheung, Kliendi nimi : STARLIT LEARNING CENTRE.

STARLIT Õppekeskus

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.