Disainiajakiri
Disainiajakiri
Lamp

Muse

Lamp Inspireerituna „Won budismist” oma ütluses, et meie universumis pole absoluutseid omadusi, oleme andnud „valgusele” paradoksaalse kvaliteedi, andes sellele „füüsilise kohaloleku”. Mediteerimise vaim, mida see õhutab, oli võimas inspiratsiooniallikas, mida me selle toote loomisel kasutasime; kehastades „aja”, „aine” ja „valguse” omadused üheks tooteks.

Projekti nimi : Muse, Disainerite nimi : Anarkhos design , Kliendi nimi : Anarkhos Design.

Muse Lamp

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.