Disainiajakiri
Disainiajakiri
Laud

cocktail

Laud Kujundus on must kokteililaud huvitavate varjudega, mis mängivad laua musta värvi ära. See on ajatu disain, mis sobib paljude stiilidega. Artefakte saab kuvada erinevatel tasemetel allpool, et muuta laua välimust, hoides samal ajal ka lauaplaadi puhtana. Laud on KD-tüüpi kassas ja kaasaskantav kujundus: ostke, viige koju ja see on hõlpsasti igaühe poolt kokku pandud. Kujundus on ilus, huvitav vaadata, kuid mitte pealetükkiv. Kokteililauad on tavaliselt tegevuse keskpunktis, kuid need ei tohiks muutuda tähelepanu keskpunktiks - see tabel täidab just seda

Projekti nimi : cocktail, Disainerite nimi : Mario J Lotti, Kliendi nimi : Mario J Lotti Architecture, PC.

cocktail Laud

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.