Disainiajakiri
Disainiajakiri
Kiiktool

WIRE

Kiiktool CNC-valtsimistehnikat kasutades moodustatakse WIRE kahest alumiiniumtoru tükist. Kuigi see on funktsionaalne tool, näeb see välja nagu juhtmed, mis ripuvad tasasel pinnal. Istumisruum on torudesse peidetud. Toolil on ainulaadne struktuur, millel on väga hea enesetasakaal. See on vastupidav, stabiilne ja jätkusuutlik tükk, millel on madalad materjalikulud ja luksuslik välimus. WIRE on hõlpsasti toodetav. Samuti muudavad selle kerged ja roostekindlad materjalid suurepäraseks kasutamiseks välitingimustes ja siseruumides.

Projekti nimi : WIRE, Disainerite nimi : Hong Zhu, Kliendi nimi : .

WIRE Kiiktool

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.