Disainiajakiri
Disainiajakiri
Laud, Toolid

Hoek af

Laud, Toolid "Hoek af" tähendab inglise keeles sõna otseses mõttes "nurga kadumist", kuid kui ütlete, et keegi jätab hollandi keeles nurga, tähendab see, et nad on natuke hullud. Mõtlesin nende sõnade peale, kui mõtlesin ühele sõbrale, kellel “jääb nurk puudu”, nii et mulle sai selgeks, et kuigi ta igatseb mõnda nurka, on ta tegelikult huvitavam. Ja kui see mind rabas, kui võtate ruudu ja lõigate nurga, tekivad kaks uut nurka, mis tähendab, et millegi kaotamise asemel võidetakse midagi. Iga “hoek af” tükk on kaotanud nurga, kuid võitnud kaks nurka ja kaks jalga.

Projekti nimi : Hoek af, Disainerite nimi : David Hoppenbrouwers, Kliendi nimi : David Hoppenbrouwers.

Hoek af Laud, Toolid

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.