Disainiajakiri
Disainiajakiri
Pakendikujundus

INNOTIVO - BORN TO IMPRESS

Pakendikujundus Projekti eesmärk oli kujundada olemasolevast tootepakendist uhiuus mulje, mis minu kliendile muljet ei avaldanud. See on esimene toode, mida INNOTIVO kunagi teinud on, minu klient eeldas, et minu disain seab tulevikus tulevastele toodetele mõõdupuu ning see tootepakend täidab edukalt "INNOTIVO" disainimisviisi, futuristlikku ja tugevat visuaalset mõju.

Projekti nimi : INNOTIVO - BORN TO IMPRESS , Disainerite nimi : Jeffery Yap ®, Kliendi nimi : JEFFERY YAP DESIGN .

INNOTIVO - BORN TO IMPRESS   Pakendikujundus

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.