Disainiajakiri
Disainiajakiri
Kummut

shark-commode

Kummut Kummut ühendatakse avatud riiuliga ja see annab liikumistunde ning kaks osa muudavad selle stabiilsemaks. Erinevate pinnaviimistluste ja värvitoonide kasutamine võimaldab luua erinevaid meeleolusid ja seda saab paigaldada erinevate interjööride vahel. Suletud kummut ja avatud riiul annavad illusiooni elusolendist.

Projekti nimi : shark-commode, Disainerite nimi : Viktor Kovtun, Kliendi nimi : Xo-Xo-L design.

shark-commode Kummut

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.