Disainiajakiri
Disainiajakiri
Kummut

dog-commode

Kummut See kombe sarnaneb väliselt koeraga. See on väga rõõmus, kuid samal ajal ka väga funktsionaalne. Selle kummuti sees asub kolmteist erineva suurusega kasti. See kummut koosneb kolmest eraldi osast, mis on omavahel ühendatud, moodustades ühe ainulaadse asja. Algsed jalad annavad illusiooni seisvast koerast.

Projekti nimi : dog-commode, Disainerite nimi : Viktor Kovtun, Kliendi nimi : Xo-Xo-L design.

dog-commode Kummut

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.