Disainiajakiri
Disainiajakiri
Sissepääsulaud

organica

Sissepääsulaud ORGANICA on Fabrizio filosoofiline kujutis mis tahes orgaanilisest süsteemist, milles kõik osad on omavahel ühendatud olemasolu saamiseks. Kujundus põhines inimkeha keerukusel ja inimese eelsoodumusel. Vaataja viiakse ülevasse teekonda. Selle reisi ukseavaks on kaks massiivset puidust vormi, mida tajutakse kopsudena, seejärel alumiiniumvõll koos pistikutega, mis sarnaneb selgrooga. Vaataja võib leida väändunud vardad, mis näevad välja nagu arterid, kuju, mida saab tõlgendada elundina, ja finaaliks on ilus mallklaas, tugev, kuid habras, täpselt nagu inimese nahk.

Projekti nimi : organica, Disainerite nimi : Fabrizio Constanza, Kliendi nimi : fabrizio Constanza.

organica Sissepääsulaud

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.