Disainiajakiri
Disainiajakiri
Kaelakee

Scar is No More a Scar

Kaelakee Kujunduse taga on dramaatiline valus lugu. See oli inspireeritud minu unustamatust piinlikust armist kehal, mille 12-aastaselt tugevad ilutulestikud põletasid. Üritades seda tätoveeringuga katta, hoiatas tätoveerija mind, et hirmul on hullem katta. Igal inimesel on oma arm, kõigil on oma unustamatu valus lugu või ajalugu, parim lahendus tervenemiseks on õppida sellega silmitsi seisma ja sellest tugevalt üle saama, selle asemel, et end varjata või proovida sellest põgeneda. Seetõttu loodan, et inimesed, kes mu ehteid kannavad, tunnevad end tugevamana ja positiivsemana.

Projekti nimi : Scar is No More a Scar , Disainerite nimi : Isabella Liu, Kliendi nimi : School of jewellery, Birmingham City University.

Scar is No More a Scar  Kaelakee

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.