Disainiajakiri
Disainiajakiri
Commodia Kummut

Commodia

Commodia Kummut ArteNemuse toode Commodia on orgaaniliste pindade ja kujuga kummut. Selle tipptasemel välimust rõhutavad erakordse kvaliteediga puiduliigid ja silmapaistev töötlus. Selle kuju rõhutab kontrast pindade puitvärvi ja servade puitvärvi vahel. Lisaks pööratakse varjatud pindade materjalidele ja viimistlusele sama suurt tähelepanu kvaliteedile kui nähtavate pindade materjalidele ja tulemuseks on esteetiline kontseptsioon ilma katkestusteta. Commodia disain on klassikalise inspiratsiooniga kaasaegne.

Projekti nimi : Commodia, Disainerite nimi : Eckhard Beger, Kliendi nimi : ArteNemus.

Commodia Commodia Kummut

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.