Disainiajakiri
Disainiajakiri
Kuvari Kõrvaklapp

ZTONE

Kuvari Kõrvaklapp Kuna see on elustiilitarvik, on see kõrvaklapp koos ehtekontseptsiooniga. See koosneb patendi ootel kõrvaotsakust, mille kere on kujundatud kõrva kausi külge. Pikendatud painduv tiibkõrvaots parandab kõrvasisaldust, toetades kõrvaharja. Maksimaalse painduvuse suurendamiseks on leiutis valmistatud silikoonist. Seenekujuline peaosa on mõeldud kuulmiskanali sisemiseks kinnitamiseks, et tagada parim müra välisest mürast. See pakub ökonoomset lahendust, mis asendab lisatasu eest makstavat kohandatud monitori, pakkudes samas kõige täpsemat heli taasesitust.

Projekti nimi : ZTONE, Disainerite nimi : IMEGO Infinity LLC, Kliendi nimi : I-MEGO.

ZTONE Kuvari Kõrvaklapp

See hea disain on pakendikujunduskonkursi disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi pakendikujunduse teoseid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.