Disainiajakiri
Disainiajakiri
Hi-Fi Pöördlaud

Calliope

Hi-Fi Pöördlaud Hi-Fi pöördelaua lõppeesmärk on heli puhtaima ja saastamata loomine; see heli olemus on nii selle disaini lõpp- kui ka kontseptsioon. See kaunilt meisterdatud toode on heli taasesitav skulptuur. Pöördlauana on see üks parimatest saadaolevatest Hi-Fi pöördlauast ning seda ainulaadset esitust näitavad ja võimendavad selle ainulaadsed vormid ja kujundusaspektid; vormi ja funktsiooni ühendamine vaimses liidus, et kehastada Calliope pöördlauda.

Projekti nimi : Calliope, Disainerite nimi : Deniz Karasahin, Kliendi nimi : Calliope Audio.

Calliope Hi-Fi Pöördlaud

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.