Disainiajakiri
Disainiajakiri
Hambalaser

LiteTouch™

Hambalaser LiteTouch ™ on Erbium: YAG hambalaser (lainepikkus 2 940 nm) kõvade ja pehmete kudede töötlemiseks. Erbium: YAG lainepikkus imendub hästi hambaid ja luid konstrueerivates vee- ja hüdroksüül-isu molekulides ning on seetõttu kõige kasutatavam mitmesuguste kõva- ja pehmete kudede jaoks. LiteTouch ™ koos oma laser-in-the-Handpiece ™ -tehnoloogiaga pakub enneolematut täpsust ja jõudu, ilma ergonoomiliste piiranguteta, võimaldades mikrokirurgiat ja mitteinvasiivseid operatsioonivõimeid, parandades samal ajal ennetavat hambaravi.

Projekti nimi : LiteTouch™, Disainerite nimi : Light Instruments Ltd., Kliendi nimi : Light Instruments Ltd (Syneron Dental Lasers).

LiteTouch™ Hambalaser

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.