Disainiajakiri
Disainiajakiri
Watchface Rakendused

genuse

Watchface Rakendused Tritime, Fortime, Timegrid, Timinus, Timechart ja Timenine on kellarakenduste seeria, mis on spetsiaalselt välja töötatud I'm Watchi seadme jaoks. Rakendused on originaalsed, lihtsad ja esteetilise kujundusega, alates tulevastest etnilistest kuni sci-fi stiili ja lõpetades digitaalse äritegevusega. Kõiki vaatluspindade graafikaid on saadaval 9 värvitoonis - need sobivad I Watchi värvikollektsiooni. Nüüd on suurepärane hetk uue viisi näitamiseks, lugemiseks ja meie aegade mõistmiseks. www.genuse.eu

Projekti nimi : genuse, Disainerite nimi : Albert Salamon, Kliendi nimi : genuse.

genuse Watchface Rakendused

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.