Disainiajakiri
Disainiajakiri
Traadita Kõlar

Saxound

Traadita Kõlar Saxound on ainulaadne kontseptsioon, mis on inspireeritud mõnedest maailma juhtivatest esinejatest. See on sulandus parimatesse uuendustesse, mis on juba mõni aasta tagasi tehtud, segu meie endi uuendustest, muutes selle jaoks täiesti uue kogemuse inimesed.Saxoundi põhielementideks on silindrikujuline ja keermestav komplekt.Saxoundi mõõtmed on inspireeritud tavalisest kompaktsest ketast, mille läbimõõt on 13 sentimeetrit ja kõrgus 9,5 sentimeetrit ning mida saab ühe käega nihutada.See koosneb kahest 1 “Säutsujad, kaks 2” keskmist draiverit ja nii väikese kujuga massiivi paigutatud bassiradiaator.

Projekti nimi : Saxound, Disainerite nimi : Syed Tajudeen Abdul Rahman, Kliendi nimi : Design Under Garage.

Saxound Traadita Kõlar

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.