Disainiajakiri
Disainiajakiri
Meedipood

Our House

Meedipood „Meie maja” kontseptsioon leiutab ostukogemuse uuendusliku disaini, tipptasemel digitaaltehnoloogia ja Virgini maagia abil, et luua jaemüügikeskus nagu ükski teine. Lähenemisviisil tervitab kliente kas HD B-uksest Richard Branson, Mo Farah, Usain Bolt või isegi T-Rex. See teatri- ja isiksustunne annab klientidele värava uurida Virgin Media uusimate meelelahutus- ja kommunikatsiooniteenuste maailma.

Projekti nimi : Our House, Disainerite nimi : Allen International, Kliendi nimi : allen international.

Our House Meedipood

See hea disain on pakendikujunduskonkursi disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi pakendikujunduse teoseid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.