Disainiajakiri
Disainiajakiri
Ujuv Kuurort Ja Merevaatlus

Pearl Atlantis

Ujuv Kuurort Ja Merevaatlus Ujuv jätkusuutlik kuurort ja merevaatluskeskus, mis asub peamiselt Cagayan Ridge'i mere bioloogilise mitmekesisuse koridoris, Sulu meres (umbes 200 km Puerto Princesast ida pool, Palawani rannikut ja 20 km põhja pool Tubbataha riffide looduspargi perimeetrit), on see meie riigi vajaduste rahuldamiseks selleks, et suurendada inimeste teadlikkust meie mere bioloogilise mitmekesisuse säilitamisest, ehitades monumentaalse turismimagneti, mille abil meie riik, Filipiinid, on kergesti tuntud.

Projekti nimi : Pearl Atlantis, Disainerite nimi : Maria Cecilia Garcia Cruz, Kliendi nimi : Cecilia Cruz.

Pearl Atlantis Ujuv Kuurort Ja Merevaatlus

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.