Disainiajakiri
Disainiajakiri
Lamp

Tako

Lamp Tako (jaapani keeles kaheksajalad) on Hispaania köögist inspireeritud laualamp. Kaks alust meenutavad puidust plaate, kus pakutakse „pulpo a la gallega”, ning selle kuju ja elastne riba kutsuvad esile bento - traditsioonilise Jaapani lõunaboksi. Selle osad on kokku pandud ilma kruvideta, tänu millele on neid lihtne kokku panna. Tükkidesse pakendamine vähendab ka pakendamise ja ladustamise kulusid. Painduva polüpropeenist lambivarju vuuk on peidetud elastse riba taha. Alusele puuritud augud ja ülemised tükid võimaldavad ülekuumenemise vältimiseks vajalikku õhuvoolu.

Projekti nimi : Tako, Disainerite nimi : Maurizio Capannesi, Kliendi nimi : .

Tako Lamp

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.