Disainiajakiri
Disainiajakiri
Küünlajalad

Hermanas

Küünlajalad Hermanas on puuküünalde perekond. Nad on nagu viis õde (hermanat), kes on valmis aitama teil luua hubase atmosfääri. Igal küünlajalal on ainulaadne kõrgus, nii et neid kombineerides saate simuleerida erineva suurusega küünlate valgusefekti, kasutades selleks lihtsalt tavalisi teeküünlaid. Need küünlajalad on valmistatud keeratud pöögist. Need on värvitud erinevat värvi, mis võimaldab teil luua oma kombinatsiooni, mis sobib teie lemmikkohaga.

Projekti nimi : Hermanas, Disainerite nimi : Maurizio Capannesi, Kliendi nimi : .

Hermanas Küünlajalad

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.