Disainiajakiri
Disainiajakiri
Jaemüügi Sisekujundus

Hiveometric - Kuppersbusch Showroom

Jaemüügi Sisekujundus Klient otsib loovat disaini, mis esindaks brändi hästi. Nimi "Hiveomeetriline" koosneb kahest sõnast "taru" ja "geomeetriline", mis lihtsalt kirjeldavad peamist kontseptsiooni ja visualiseerivad kujundust. Kujundus on inspireeritud brändi kangelastootel, kärgstruktuuri kujulisel elektripliidil. Kujutatud kärgstruktuuride klastrina, seinte ja lagede funktsioonid kaunites viimistlusmaterjalides ühendavad ja ühendavad sujuvalt keerulisi geomeetrilisi vorme. Liinid on õrnad ja puhtad, mille tulemuseks on klanitud moodne ilme, mis sümboliseerib lõpmatut kujutlusvõimet ja loovust.

Projekti nimi : Hiveometric - Kuppersbusch Showroom, Disainerite nimi : Alain Wong, Kliendi nimi : .

Hiveometric - Kuppersbusch Showroom Jaemüügi Sisekujundus

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.