Disainiajakiri
Disainiajakiri
Elumaja

Iwan Residence

Elumaja See projekt on luksusliku siseruumides asuv elukoht, mis kuulub kliendile, kes on tohutult kiindunud tipptasemel kaasaegsetesse disainilahendustesse ja on samas sügavas kiindumuses glamuursesse islami hõngu. See oli võimalus ellu viia kaua soovitud eesmärk ja püüdlus ühendada need kaks mitmekesist stiili ja säilitada nende teemade vahelise segamatu tunne ja teadlikkus sulandumisest. See sarnaneb pigem erinevate, maailmade, ideoloogiate ja ajastute segunemisele - ulmelised mentaalsed pildid 1000-öisest ajaloolisest paleest, mis läbivad tohutu näo tõusu 21. futuristlikku aurasse.

Projekti nimi : Iwan Residence, Disainerite nimi : Dalia Sadany, Kliendi nimi : Dezines Dalia Sadany Creations.

Iwan Residence Elumaja

See hea disain on pakendikujunduskonkursi disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi pakendikujunduse teoseid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.