Disainiajakiri
Disainiajakiri
Kahekohaline

Mowraj

Kahekohaline Mowraj on kahekohaline Egiptuse ja gooti stiili vaimu kehastamiseks mõeldud kahekohaline. Selle vorm tuletati Nowragist, rehepeksmise egiptuse versioonist, mida muudeti nii, et see kehastaks gooti stiili, kahjustamata selle etnilist antediluvistlikku olemust. Kujundus on musta lakiga, millel on kujutatud Egiptuse käsitööna valmistatud gravüürid nii kätel kui ka jalgadel, samuti rikkaliku sametpolsteriga, millele on lisatud poldid ja tõmmarõngad, andes sellele keskaegse gooti välimuse.

Projekti nimi : Mowraj , Disainerite nimi : Dalia Sadany, Kliendi nimi : Dezines Dalia Sadany Creations.

Mowraj  Kahekohaline

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.