Disainiajakiri
Disainiajakiri
Ehted

Melek Taus

Ehted Teatud ideoloogias paigutab Jumal maailma seitsme püha ingli hoole alla. Melek Taus ehk Peacock Angel on suurim ja esimene, kes väljub vikerkaare kujul Jumala Valgusest. Need seitse inglit koos moodustavad vikerkaare seitse värvi, Melek Taus on sinine. Kui Melek Taus keeldus Aadama ees kummardamast, heideti ta taevast alla. Ta kahetses oma uhkuse pattu ja nuttis 7000 aastat, tema pisarad kustutasid põrgu tulekahjusid. Melek Taus sai armu ja ta ennistati inglite juhiks. Melek Taus on Jumala emanatsioon, kes lõi kosmose EGG-st.

Projekti nimi : Melek Taus, Disainerite nimi : Samira Mazloom, Kliendi nimi : Samira.Mazloom Jewellery.

Melek Taus Ehted

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.