Disainiajakiri
Disainiajakiri
Närimiskummi Pakendi Kujundus

ZEUS

Närimiskummi Pakendi Kujundus Närimiskummi pakendikujundused. Nende kujunduse idee on "tundlikkuse stimuleerimine". Toodete sihtmärgid on kahekümnendates mehed ja need uuenduslikud kujundused aitavad neil kauplustes tooteid vaistlikult valida. Peamised visuaalid väljendavad looduslike nähtuste tähelepanuväärset maailmapilti, mis on seotud iga maitsega. THUNDER SPARK on aromaatne ja võluv maitse, SNOW STORM külmutamiseks ja tugev jahutav maitse ning RAIN SHOWER niiske, mahlase ja vesise maitse maitsmiseks.

Projekti nimi : ZEUS, Disainerite nimi : Yoichi Kondo, Kliendi nimi : LOTTE CO.,LTD..

ZEUS Närimiskummi Pakendi Kujundus

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.