Disainiajakiri
Disainiajakiri
Sõidumeeriku Programmeerija

Optimo

Sõidumeeriku Programmeerija Optimo on murranguline puutetundlik toode kõigi tarbesõidukitele paigaldatud digitaalsete sõidumeerikute programmeerimiseks ja kalibreerimiseks. Kiirusele ja kasutusmugavusele keskendudes ühendab Optimo traadita ühenduse, tooterakenduse andmed ja hulga erinevaid anduriühendusi kaasaskantavaks seadmeks, mida saab kasutada sõiduki salongis ja töökojas. Selle optimaalse ergonoomika ja paindliku positsioneerimise jaoks loodud ülesannetepõhine liides ja uuenduslik riistvara parandavad dramaatiliselt kasutaja kogemusi ja võtavad tulevikus sõidumeerikute programmeerimise kasutusele.

Projekti nimi : Optimo, Disainerite nimi : LA Design , Kliendi nimi : Stoneridge.

Optimo Sõidumeeriku Programmeerija

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.