Disainiajakiri
Disainiajakiri
Kummut

Chilim

Kummut "Chilim by Mirko Di Matteo" on mööbliliin, mis on loodud Bosniast pärit 80 aasta vanuste vanu vaipkattega. Need originaalsed mööblitükid on ainulaadsed (iga tükk on erinev), keskkonnasõbralikud (valmistatud ümbertöödeldud vintage vaipadest) ja sotsiaalselt vastutustundlikud (säilitage vanade kangrute traditsioone). Kombineerides vaibad "metallkorpusega metallkorpusega" (raamidena), oleme loonud hävimatud tükid, mis säilitavad muidu kadunud vanad vaibad praktiliselt igavesti meie kodudes funktsionaalsete vitriinidena.

Projekti nimi : Chilim, Disainerite nimi : Matteo Mirko Cetinski, Kliendi nimi : Mirko Di Matteo Designs.

Chilim Kummut

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.