Disainiajakiri
Disainiajakiri
Sisevalgustus

Jordan Apotheke

Sisevalgustus Toetades apteegi interjööri ekspressiivset arhitektuuri, on funktsionaalsed valgustid välimuselt märkamatud, juhtides tähelepanu nende valguskujundusele, mitte kinnitusdetailide kujundusele. Baasvalgustuse valgustid on integreeritud mööbli kuju jälgivatesse rippvalgustitesse või paigaldatud ripplae külgedele, hoides seda võimalikult allvalgustitest eemal. Nii saavad kasutajad keskenduda apteeki läbiva valguse rajale, mis koosneb RGB-LED-taustvalgustusega plaatidest, mis vastavad samamoodi dünaamiliselt taustvalgustusega loendurite värvile

Projekti nimi : Jordan Apotheke, Disainerite nimi : Conceptlicht GmbH, Kliendi nimi : Conceptlicht GmbH.

Jordan Apotheke Sisevalgustus

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.