Disainiajakiri
Disainiajakiri
Paindlik Kontor

Suivez le guide

Paindlik Kontor See kontseptsioon töötati välja Lääne-Flandria provintsi korraldatud ideekonkursil. Töö ülesandeks oli täita suur tühi ruum, mis asub mitme kontori keskel, mööbliga, kuhu kasutajad saaksid koguneda. Suivez le juhend on 7-osaline vineerist koosnev seeria, milles kasutaja saab harjutada mõnda muud tegevust. Nad saavad hõlpsalt muuta iga kasti asukohta vastavalt vajalikule funktsioonile. “Suivez-le-guide” puruneb kontorimööbli valdkonnas kehtivate tavadega. See on vastus muude töö- ja suhtlemisviiside nõudmisele.

Projekti nimi : Suivez le guide, Disainerite nimi : Five Am, Kliendi nimi : Five AM.

Suivez le guide Paindlik Kontor

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.