Disainiajakiri
Disainiajakiri
Visuaalne Identiteet

Le Coffret - Chambres D'Hôtes

Visuaalne Identiteet Le Coffret on võluv disainiga voodi ja hommikusöök Valle d'Aosta südames. Projekt oli kavandatud autentset stiili järgides: seega kiviseinad, puittalad ja antiikmööbel. Ring, mis sümboliseerib taeva kolmnurga kohal, mis tähistab mäge, kus asub B & B, ideest inimese taevasse tõusmise kohta. Onciale'i font, mis on tänapäevases versioonis muudetud, et mäletada oru keldi päritolu, tasakaalustab ja toetab tugevat ja olulist sümbolit, et saada lõpuks hõlpsasti tuvastatav ja hõlpsasti silma paistav logo.

Projekti nimi : Le Coffret - Chambres D'Hôtes, Disainerite nimi : Laura Ferrario, Kliendi nimi : Ferrariodesign.

Le Coffret - Chambres D'Hôtes Visuaalne Identiteet

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.