Disainiajakiri
Disainiajakiri
Kell

Quantum

Kell Tahtsin teistsugust kuju, kuju, mis kutsus esile sportautode ja kiirpaatide mõtteid. Olen alati armastanud teravate joonte ja nurkade väljanägemist ning see ilmus minu disainis. Valimisnupp pakub vaatajale 3D-kogemust ja valimisnupul on mitu "taset", mis on nähtavad iga nurga alt, mida kella vaadata saab. Kavandasin rihma kinnituse nii, et see kinnitaks otse kella, ja selle lõppeesmärk on pakkuda kandjale integreeritud ja kolmemõõtmelist kogemust.

Projekti nimi : Quantum, Disainerite nimi : Elbert Han, Kliendi nimi : Han Designs.

Quantum Kell

See hea disain on pakendikujunduskonkursi disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi pakendikujunduse teoseid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.