Disainiajakiri
Disainiajakiri
Järi

Kagome

Järi Shinn Asano kujundatud ja graafilise disaini taustaga Sen on 6-osaline terasmööbli kollektsioon, mis muudab 2D-jooned 3D-vormideks. Kõik tükid, sealhulgas “kagome taburett”, on loodud joontega, mis minimeerivad nii vormi kui ka funktsionaalsuse väljendamiseks paljudes rakendustes, inspireerituna ainulaadsetest allikatest, nagu traditsiooniline Jaapani käsitöö ja mustrid. Kagome järi on valmistatud 18 täisnurksest kolmnurgast, mis üksteist toetavad ja ülaltvaates moodustavad traditsioonilise Jaapani käsitöömustriga kagome moyou.

Projekti nimi : Kagome, Disainerite nimi : Shinn Asano, Kliendi nimi : Shinn Asano Design Co., Ltd..

Kagome Järi

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.