Disainiajakiri
Disainiajakiri
Müügisalong, Jaemüük, Raamatupood

World Kids Books

Müügisalong, Jaemüük, Raamatupood Kohaliku ettevõtte inspireerituna jätkusuutliku ja täielikult toimiva väikese jalanumbriga raamatupoe loomiseks kasutas RED BOX ID „avatud raamatu” mõistet uhiuue jaekaubanduskogemuse kujundamiseks, mis toetab kohalikku kogukonda. Kanadas Vancouveris asuv World Kids Books on esimene müügisaal, teine jaekauplus ja kolmas veebipood. Värvide julge kontrast, sümmeetria, rütm ja popp tõmbavad inimesi sisse ja loovad dünaamilise ja lõbusa ruumi. See on suurepärane näide sellest, kuidas sisekujunduse abil saab äriideed täiustada.

Projekti nimi : World Kids Books, Disainerite nimi : Maria Drugoveiko, Kliendi nimi : World Kids Books.

World Kids Books Müügisalong, Jaemüük, Raamatupood

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.