Disainiajakiri
Disainiajakiri
Lamp

Hitotaba

Lamp Shinn Asano kujundatud ja graafilise disaini taustaga Sen on 6-osaline terasmööbli kollektsioon, mis muudab 2D-jooned 3D-vormideks. Kõik tükid, sealhulgas “hitotaba lamp”, on loodud joontega, mis minimeerivad nii vormi kui ka funktsionaalsuse väljendamiseks paljudes rakendustes, inspireerituna ainulaadsetest allikatest, nagu traditsiooniline Jaapani käsitöö ja mustrid. Hitotaba lamp on inspireeritud maalilisest vaatest Jaapani maapiirkonnale, kus riisivarre kimbud riputatakse pärast koristamist allapoole kuivama.

Projekti nimi : Hitotaba, Disainerite nimi : Shinn Asano, Kliendi nimi : Shinn Asano Design Co., Ltd..

Hitotaba Lamp

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.