Disainiajakiri
Disainiajakiri
Riidepuu Alus

Nobolu

Riidepuu Alus Shinn Asano kujundatud ja graafilise disaini taustaga Sen on 6-osaline terasmööbli kollektsioon, mis muudab 2D-jooned 3D-vormideks. Iga tükk, sealhulgas nobolu riidepuu alus, on loodud joontega, mis minimeerivad liigsust nii vormi kui ka funktsionaalsuse väljendamiseks paljudes rakendustes, inspireerituna ainulaadsetest allikatest, nagu traditsiooniline Jaapani käsitöö ja mustrid. Nobolu riidepuu alus on inspireeritud Jaapani hieroglüüfide kujudest. Põhjas on rohi, keskel on päike ja ülaosas on puu, mis tähendab, et päike tõuseb.

Projekti nimi : Nobolu, Disainerite nimi : Shinn Asano, Kliendi nimi : Shinn Asano Design Co., Ltd..

Nobolu Riidepuu Alus

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.