Disainiajakiri
Disainiajakiri
Kalender

2013 goo Calendar “MONTH & DAY”

Kalender Portaalisaidile välja töötatud ja toodetud ainulaadne ja mänguline reklaamkalender kasutab goo paberitekstuure ja mõtleb selle funktsionaalsusele. See 2013. aasta väljaanne on kalendrite ja ajakavade koostaja, mis on kokku koondatud aasta pikkuste plaanide ja päevakavade kirjutamiseks. Kalendri jaoks paksu kvaliteediga paber ja odava hinnaga paber, mis sobib ajakavakorraldaja märkmete tegemiseks, valiti hoolikalt ja loodud kontrast sobib kalendri kujunduse osaks. Täitegraafiku korraldaja lisatud funktsioon muudab selle ideaalselt kasutajasõbralikuks lauakalendriks.

Projekti nimi : 2013 goo Calendar “MONTH & DAY”, Disainerite nimi : Katsumi Tamura, Kliendi nimi : good morning inc..

2013 goo Calendar “MONTH & DAY” Kalender

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.