Disainiajakiri
Disainiajakiri
Orgaaniline Oliiviõli

Epsilon

Orgaaniline Oliiviõli Epsiloni oliiviõli on orgaaniliste oliivisalude piiratud koguses toode. Kogu tootmisprotsess toimub käsitsi, kasutades traditsioonilisi meetodeid, ja oliiviõli villitakse filtreerimata. Kujundasime selle paketi välja, soovides tagada, et tarbija võtab veskist ilma muutmiseta vastu väga toitainerikka toote tundlikke komponente. Kasutame mähkmega kaitstud pudelit Quadrotta, mis on seotud nahaga ja asetatud käsitsi valmistatud puidust kasti, mis on suletud tihendusvahaga. Nii et tarbijad teavad, et toode tuli otse veskist ilma igasuguse sekkumiseta.

Projekti nimi : Epsilon, Disainerite nimi : George Gouvianakis, Kliendi nimi : Geronymakis George, Organic Farmer/Producer.

Epsilon Orgaaniline Oliiviõli

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.