Disainiajakiri
Disainiajakiri
Käevõru

Fred

Käevõru Käevõrusid ja käevõrusid on palju erinevaid: disainerid, kuldsed, plastist, odavad ja kallid ... aga ilusad nagu nad ka pole, on nad kõik alati lihtsad ja ainult käevõrud. Fred on midagi enamat. Need kätised taaselustavad oma lihtsuses vanade aegade üllasuse, kuid on siiski kaasaegsed. Neid saab kanda nii paljaste kätega kui ka siidist pluusi või musta kampsuniga ning need lisavad neid kandvale inimesele alati klassi eripära. Need käevõrud on ainulaadsed, kuna need tulevad paarina. Need on väga kerged, mis muudab nende kandmise kahe silmapaistmatuks. Neid kandes märgatakse inimest kindlasti!

Projekti nimi : Fred, Disainerite nimi : Diana Sokolic, Kliendi nimi : .

Fred Käevõru

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.