Disainiajakiri
Disainiajakiri
Ehted-Kõrvarõngad

Eclipse Hoop Earrings

Ehted-Kõrvarõngad On üks nähtus, mis peatab meie käitumise pidevalt, peatades meid oma jälgedes surnuna. Päikesevarjutuse astroloogiline nähtus on inimesi intrigeerinud juba inimkonna varasemast ajastust. Alates taeva järsust pimenemisest ja Päikesest tuhmumisest on kujutlusvõimele tekkinud pikk hirmu, kahtluse ja imestuse vari. Päikesevarjutuste uimastav loodus jätab meile kõigile kestva mulje. 18K valgest kullast teemantidega eclipse vöökõrvarõngad olid inspireeritud 2012. aasta päikesevarjutusest. Kujundus püüab jäädvustada päikese ja kuu salapärast loodust ja ilu.

Projekti nimi : Eclipse Hoop Earrings, Disainerite nimi : Takayas Mizuno, Kliendi nimi : Takayas Custom Jewelry .

Eclipse Hoop Earrings Ehted-Kõrvarõngad

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.