Disainiajakiri
Disainiajakiri
Teekomplekt

Wavy

Teekomplekt Looduses travertiiniterrassilt inspireeritud Wavy on teekomplekt, mis pakub teile ainulaadse teeelamuse. Uuenduslikud käepidemed on välja töötatud nii, et need mahuksid mugavalt teie kätesse. Pestes tassi peopesadega, saate teada, et see ulatub välja nagu vesiroos ja viib teid rahuliku hetkeni.

Projekti nimi : Wavy, Disainerite nimi : Patricia Sheung Ying Wong, Kliendi nimi : Patricia Wong.

Wavy Teekomplekt

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.