Disainiajakiri
Disainiajakiri
Segistid

Electra

Segistid Armatuurisektori digitaalse kasutamise esindajaks peetav Electra ühendab tehnoloogia ja disaini, et rõhutada digitaalajastu kujundust. Segistid, millel pole eraldi käepidet, meelitavad kõiki oma elegantsi ja nutika väljanägemise tõttu, mis on niiskes piirkonnas ainulaadne. Electra puutetundlikud ekraaninupud pakuvad kasutajatele ergonoomilisemat lahendust. Segistide „Eco Mind” tagab kasutajale maksimaalse säästmise. See funktsioon lisab väärtust eriti tulevastele põlvedele

Projekti nimi : Electra, Disainerite nimi : E.C.A. Design Team, Kliendi nimi : E.C.A - Valfsel Armatür Sanayi A.ş..

Electra Segistid

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.