Disainiajakiri
Disainiajakiri
Digitaalne Kunst

Surface

Digitaalne Kunst Teose eeterlik olemus annab alust midagi käegakatsutavat. Idee tuleneb vee kasutamisest elemendina, mis annab edasi pinnakatte ja pinna olemise kontseptsiooni. Projekteerijal on lummatud meie identiteetide loomise ja rolli üle, mis sellel protsessil on meie ümber. Tema jaoks me "pinnale", kui näitame midagi ise.

Projekti nimi : Surface, Disainerite nimi : Grégoire A. Meyer, Kliendi nimi : .

Surface Digitaalne Kunst

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.