Disainiajakiri
Disainiajakiri
Multifunktsionaalne Riidekapp

Shanghai

Multifunktsionaalne Riidekapp “Shanghai” multifunktsionaalne riidekapp. Fassaadimuster ja lakooniline vorm toimivad nn dekoratiivseinana ja see võimaldab garderoobi dekoratiivse komponendina tajuda. Süsteem "kõik hinnas": sisaldab erineva mahuga ladustamiskohti; sisseehitatud öökapid, mis on garderoobi esikülje osa, mis avatakse ja suletakse ühe fassaadi tõuke abil; 2 sisseehitatud öölampi, mis on peidetud silmapaistva helitugevuse alla voodi mõlemale küljele. Kapi põhiosa on valmistatud pisikesest puust kujuga tükist. See koosneb 1500 tükist kempast ja 4500 tükist pleegitatud tamme.

Projekti nimi : Shanghai, Disainerite nimi : Julia Subbotina, Kliendi nimi : Julia Subbotina.

Shanghai Multifunktsionaalne Riidekapp

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.