Disainiajakiri
Disainiajakiri
Lamp

ADJUSTABLE

Lamp Meie lambid vastavad konkreetsetele vajadustele, olles samal ajal mitmekülgsed ja interaktiivsed ning ületades sisselülitamise / väljalülitamise rutiini. Need lambid võimaldavad kasutada tervet maailma nüansse ja helendust, ehkki lai valik ümbritsevat keskkonda ja situatsioonipotentsiaali, mis võimaldavad meeleolu kohandada. See disainisari hõlmab karismaatilisele tootele omaseid omadusi, ehkki avangardi vaimu ja uuenduslikku disaini, esindades samal ajal uudsust. Kas saaksime teiega neid muljeid jagada?

Projekti nimi : ADJUSTABLE, Disainerite nimi : E. ROTA JOVANI, Kliendi nimi : ROTA Y REGIFE SCP.

ADJUSTABLE Lamp

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.