Disainiajakiri
Disainiajakiri
Pargipink

S-Clutch

Pargipink S-siduripink on oma nime saanud sidurikottidest, kuna see on inspireeritud stiilsest ikoonist ning olulisest panusest tarvikute ja stiili kujundamisel. S-on pärit varjupaikadest, hulkuvatest, tänavatest, päikesepaistetest ja kosmosest. See on pink, mis soovib lisada linnakujundustele värvikamat ja inimlikumat aktsenti, võttes arvesse harmoonilise sümbioosi ja olemasolu põhiväärtusi. Ehkki see kasutab lapsetoast levinud vinge värvi, soodustab see mängulist lähenemist linnaelule, mida tuleb sõna otseses mõttes tõsiselt võtta.

Projekti nimi : S-Clutch, Disainerite nimi : Helen Brasinika, Kliendi nimi : BllendDesignOffice.

S-Clutch Pargipink

See hea disain on pakendikujunduskonkursi disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi pakendikujunduse teoseid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.