Disainiajakiri
Disainiajakiri
Muudetav Platvorm

Space Generator

Muudetav Platvorm Ruumigeneraator tähistab reguleeritava kõrgusega moodulielementide välja. Ettemääratud programmi kohaselt lähevad mooduli lahtrid üles ja alla, muutes lameda platvormi erineva funktsionaalse otstarbega kolmemõõtmelisteks jaotustasanditeks. Nii saab sama platvormi kiiresti vajaliku stsenaariumi jaoks ilma lisakulude ja ajata ümber muuta, muutudes esitluspaigaks, publikuruumiks, vaba aja veetmise alaks, kunstiobjektiks või muuks, mida võimalik ette kujutada.

Projekti nimi : Space Generator, Disainerite nimi : Grigoriy Malitskiy and Maria Malitskaya, Kliendi nimi : ARCHITIME.

Space Generator Muudetav Platvorm

See hea disain on pakendikujunduskonkursi disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi pakendikujunduse teoseid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.